Walentynki

Walentynki

Dzień świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają

Że chcą kochać i kochają!

 

 

Walentynki stały się nieodłącznym elementem naszej szkolnej rzeczywistości. Ten dzień   upłynął nam w niezwykłej atmosferze radości i przyjaźni. Uczniowie przygotowali walentynkowe  serduszka, które wręczyli  swoim bliskim. Ogromną niespodziankę i radość sprawili nam nasi szkolni przyjaciele z zaprzyjaźnionej  Szkoły Podstawowej w Zarszynie, którzy przysłali piękne, własnoręcznie wykonane walentynkowe kartki z życzeniami. Nie zabrakło również dowodu sympatii dla naszej Pani Dyrektor i nauczycieli.

Dziękujemy dzieciom z oddziału przedszkolnego oraz klasy III, jak również  ich opiekunom za pamięć i podtrzymywanie trzyletniej współpracy w ramach realizowanego projektu innowacyjnego "Czym skorupka za młodu nasiąknie..." Mamy nadzieję, że w tym roku spotkamy się  w Domaradzu.

Uczniowie klas IV - VII obchodzili Walentynki w formie zdalnej. Podczas  lekcji z plastyki  i techniki wykonywali  upominki , które wręczyli swoim rodzicom. W Walentynki możemy bowiem obdarować nie tylko naszą sympatię, lecz także bliskiego przyjaciela lub wręcz członka rodziny.

GALERIA ZDJĘĆ KL. I -III

GALERIA ZDJĘĆ kl. IV - VI

 

 

Najnowsze

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Do końca lutego działalność szkół i placówek na dotychczasowych zasadach.

Walentynki

© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu

Projekt strony wykonał Paweł Sowa