Spotkanie z higienistką

27 września  2022  r.uczniowie  klas II A i B brali udział w spotkaniu  z higienistką szkolną panią Anetą Andranowską .  Pani pielęgniarka przekazała uczniom , jak należy zachować się, gdy jesteśmy świadkami wypadku lub w sytuacji stanowiącej zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Opowiedziała dzieciom w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy , jak pomóc poszkodowanym, zanim przyjedzie pogotowie. Zademonstrowała jak należy prawidłowo wykonać resuscytacje krążeniowo – oddechową. Funkcję edukatorów przejęli nasi uczniowie, którzy w sposób profesjonalny zaprezentowali wiedzę i umiejętności z zakresu  udzielania pierwszej pomocy .  Słuchacze - uczniowie, mieli okazję w praktyce  przećwiczyć zdobytą wiedzę. Niezmiernie ważne informacje zdobyte podczas spotkania z pewnością sprawią , iż w przyszłości uczniowie naszej szkoły będą mieli większą odwagę do podjęcia odpowiednich czynności w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego.

Serdecznie dziękujemy pani Anetce za przyjęcie zaproszenia oraz bardzo ciekawe przeprowadzenie zajęć.

Konkurs"Bezpieczne wakacje 2022" - rozstrzygnięty

Konkurs na BOŻONARODZENIOWĄ KARTKĘ ŚWiĄTECZNĄ