Wizyta w PCN „Łukasiewicz”

8 listopada 2023r. uczniowie klas 7a, 7b i 8b wyjechali na wycieczkę do Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce koło Rzeszowa.Miejsce to nie tylko rozbudza wyobraźnię, ale pozwala także w sposób praktyczny doświadczać tego, co dostarcza nam dziś współczesna nauka.Uczniowie mieli okazję do woli eksperymentować, testować, przeprowadzać doświadczenia z wykorzystaniem ponad 200 interaktywnych eksponatów. Bawiąc się, a przy tym rozwijając swoją naukową ciekawość mogli przenieść się w inny wymiar naszej codziennej rzeczywistości.

Po zwiedzaniu stałych ekspozycji w PCN młodzież chętnie posiliła się i odpoczęła w McDonald's, a następnie obejrzała w kinie film pt. "Blue Beetle".

Wyjazd był doskonałą okazją do zdobycia wiedzy, rozwijania naukowych zainteresowań oraz miłego spędzenia czasu z rówieśnikami.

Zapraszamy na rajd Nordic Walking 15 czerwca 2024 r.

Wycieczka klas I i II B do Zoo w Krakowie.

Dzień Dziecka - zapraszamy!