Nowe tablety w naszej szkole!

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu znalazł się wśród placówek, do których Państwowy Instytut Badawczy NASK – operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – przekazał tablety wraz z usługą dostępu do internetu w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”. Zestaw  składa się z 25 tabletów wraz z etui, klawiaturą, rysikiem i usługą mobilnego dostępu do sieci Internet LTE.  Dostarczony sprzęt będzie stanowić zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli wymierną pomoc, która przyczyni się do usprawnienia procesu edukacji cyfrowej i dostępu do treści edukacyjnych w sieci.

Nasza placówka szybkim i zdecydowanym krokiem wkracza w dobę cyfrowej oraz nowoczesnej szkoły. W konkursie dla szkół  #OSEWyzwanie organizowanym również  z Państwowym Instytutem Badawczym NASK,  w ubiegłym roku szkolnym wygraliśmy mobilną pracownię komputerową złożoną z 16 laptopów. Obecnie zostały one wypożyczone potrzebującym uczniom  do nauki zdalnej.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Do końca lutego działalność szkół i placówek na dotychczasowych zasadach.