Do końca lutego działalność szkół i placówek na dotychczasowych zasadach.

Dzieci z przedszkoli i uczniowie klas I-III szkół podstawowych, od 15 lutego nadal będą miały zajęcia stacjonarne w placówkach i w szkołach, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży, szkół podstawowych dla dorosłych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego, centrów kształcenia zawodowego, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych, domów wczasów dziecięcych i szkolnych schronisk młodzieżowych do końca lutego br. uczą się zdalnie, poza wyjątkami dotyczącymi kształcenia zawodowego.

Kolejne decyzje dotyczące funkcjonowania szkół i placówek będą podejmowane pod koniec lutego. Więcej informacji na stronie:

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Do końca lutego działalność szkół i placówek na dotychczasowych zasadach.