Maksymilian Janowski laureatem powiatowego konkursu plastycznego "Bezpieczne wakacje".

Maksymilian Janowski laureatem powiatowego konkursu plastycznego "Bezpieczne wakacje".

Brzozowscy policjanci z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie w dniu 14. 12. 2021 r. odwiedzali szkoły i wręczali nagrody zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie „Bezpieczne Wakacje 2021”. Wśród laureatów w/w konkursu jest uczeń naszej szkoły – Maksymilian Janowski, który zdobył I miejsce.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego, mundurowi indywidualnie każdemu dziecku przekazali zasłużone nagrody. Policjanci odwiedzili dziewięć szkół podstawowych z terenu powiatu brzozowskiego: w Brzozowie, Przysietnicy, Izdebkach, Domaradzu, Jabłonicy Polskiej, Malinówce, Zmiennicy i we Wzdowie.    

Zwycięzcy i autorzy wyróżnionych prac plastycznych otrzymali cenne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Prezenty zostały ufundowane przez Starostę Brzozowskiego, Burmistrza Brzozowa, Wójta Gminy Domaradz, Wójta Gminy Haczów i Wójta Gminy Nozdrzec.

Konkurs plastyczny "Bezpieczne Wakacje" promuje wśród dzieci  i młodzieży bezpieczne formy spędzania wolnego czasu podczas wakacji, zachowania wolne od nałogów i inne pozytywne wzorce. W tegorocznej edycji wzięło udział 143 dzieci z 18 szkół podstawowych z terenu powiatu brzozowskiego.

Laureatom konkursu  gratulujemy a sponsorom nagród serdecznie dziękujemy!

Najnowsze

Finał XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upad

Maksymilian Janowski laureatem powiatowego konkursu plastycznego "Bezpieczne wakacje".

Sukcesy sportowe naszych lekkoatletów.

© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu

Projekt strony wykonał Paweł Sowa