Nagroda w konkursie #OSE Wyzwanie

Nagroda w konkursie #OSE Wyzwanie

Do naszej szkoły dostarczona została pracownia mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu. Na czas nauczania zdalnego pozyskany sprzęt komputerowy zostaje wypożyczony uczniom.

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie #OSE Wyzwanie, w którym wygrał mobilną pracownię multimedialną. Szkołę do konkursu zgłosiła p. Alicja Sowa, która była koordynatorem projektu.

Przystępując do konkursu należało spełnić wiele warunków, między innym: zgłoszenie szkoły do projektu OSE, do programu mLegitymacja, wykonanie pracy plastycznej pt. „Smart szkoła”, przystąpienie do programu OSE Hero oraz CodeWeek. 

W konkursie organizowanym przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej brało udział 1606 szkół z całej Polski. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu. Wśród tych szkół znalazł się Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu, jedyny z gminy i  jeden z dwóch nagrodzonych szkół w powiecie. Szczegóły oceny zgłoszeń opisane zostały w Regulaminie Konkursu.Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne, które będą wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych. 

Najnowsze

Nagrody w konkursie plastycznym "Bezpieczne wakacje 2020"

Sukces w finale wojewódzkim naszych lekkoatletów!

Kolejny sukces naszych lekkoatletów!

© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu

Projekt strony wykonał Paweł Sowa