Wielkanocne pisanki

Wielkanocne pisanki

     W ramach realizacji Programu Innowacyjnego” Czym Skorupka za młodu nasiąknie…” i  nawiązanej trzy lata temu  współpracy z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Zarszynie , uczniowie klas II i III przygotowali dla swoich przyjaciół z Zarszyna wielkanocne pisanki.

   Jednym z celów naszej innowacji  było poznawanie historii swojego regionu, tradycji , obrzędów i zwyczajów, wyobraźni i twórczej aktywności dziecka, promowanie własnego regionu oraz kształtowanie umiejętności współdziałania w zespole,(integracja dzieci młodszych i starszych i dzieci z zaprzyjaźnionej szkoły), skutecznego porozumiewania się w różnych sytuacjach.

    W związku z pandemią  nie możemy , tak jak w poprzednich latach spotykać się,  dlatego chcieliśmy  sprawić naszym kolegom i koleżankom z Zarszyna niespodziankę i radość, a tym samym pokazać im, że pamiętamy, chcemy i potrafimy twórczo pracować.  

    My również otrzymaliśmy piękny wielkanocny kosz z pisankami oraz słodkości, za które  jeszcze raz bardzo dziękujemy. Udało nam się również porozmawiać poprzez media społecznościowe oraz złożyć sobie wielkanocne życzenia.

   Bardzo dziękujemy wychowawcom i nauczycielom zaangażowanym w realizację projektu za piękną, owocną współpracę. 

     

                                          Wychowawcy klas II, III a,b.

Galeria zdjęć

Film

Najnowsze

Dzień Rodziny

Finał powiatowego konkursu informatycznym "Miejsce na mapie".

Wyniki olimpiady OLIMPUS

© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu

Projekt strony wykonał Paweł Sowa