Wycieczka klas IIIa i IIIb

WYCIECZKA KLAS III a I III b

Uczniowie klas: III A i III B Zespołu Szkolno - Przedszkolnego zwiedzili Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku - największy skansen w Polsce. Mieli okazję zobaczyć m.in. jak wyglądała dawna szkoła, poczta, apteka i kuźnia.

Do sanockiego skansenu uczniowie wybrali się 14 września, z dwoma nauczycielkami Elżbietą Wojewodą i Renatą Janusz. Panie nauczycielki wraz z przewodnikiem szczegółowo odpowiadały na pytania dotyczące eksponatów oraz zabytków znajdujących się w muzeum. Ponadto uczniowie uczestniczyli w lekcji muzealnej, w czasie której nie tylko lepili z gliny różne rzeczy, ale również poznali technikę wytwarzania glinianych naczyń.

Uczniowie wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni. Wielu z nich twierdziło, że chętnie wrócą do skansenu w Sanoku i na taką wycieczkę zabiorą swoich bliskich.

Kolejne sukcesy sportowe.

Zbieramy nakretki dla Oli