Bezpieczna droga do szkoły.

„Bądź bezpieczny na drodze”

W naszej szkole kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych wychowanków i dlatego tradycją stały się regularne spotkania z Policją. Kolejne z nich odbyło się w dniu 12 września 2022 r. Uczniowie nasze szkoły uczestniczyli w pogadance z funkcjonariuszami policji z Komisariatu w Domaradzu.

Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo. Policjanci rozmawiali z uczniami o bezpiecznym poruszaniu się po drogach, a w szczególności omówili zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły. W związku ze zbliżającą się porą jesienno-zimową przypomnieli również o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze.

Uczniowie czynnie uczestniczyli w spotkaniu,  zadając  bardzo dużo pytań, np. pytali o zasady poruszania się hulajnogą, na które funkcjonariusze wyczerpująco odpowiadali.

Dzięki  takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się uczniom jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Kolejne sukcesy sportowe.

Zbieramy nakretki dla Oli