Wyjazd na spektakl „Jaś i Małgosia”

We wtorek 7 listopada 2023 roku uczniowie klas I i II b pod opieką swoich pań: p. Elżbiety Wojewody, p. Lucyny Szerszeń i p. Sabiny Suchorabskiej udali się do brzozowskiego kina „Sokół” na przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa.

Celem wyjazdu było: rozwijanie wrażliwości artystycznej, wszechstronny rozwój dziecka, w tym szczególnie kontakt z teatrem, nabywanie ogłady i kultury osobistej w obcowaniu ze sztuką oraz rozwijanie postaw społecznych, współdziałanie i współżycie w grupie.
Już od pierwszych chwil trwania spektaklu uwagę widzów przykuła malownicza scenografia i charakteryzacja bohaterów: ich wyraziste twarze – maski oraz barwne kostiumy. Całość dopełniała oprawa muzyczna i niesamowite oświetlenie.
Wszystkim bardzo podobała się wyprawa na spektakl. Podczas powrotu w autokarze było słychać gwar dzieci, które dzieliły się swoimi wrażeniami z obejrzanej sztuki.

Bezpiecznych i udanych wakacji!

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 I POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW.