Nagroda główna w konkursie plastycznym "Śnieżny dekalog".

Miło nam poinformować, że laureatem ogólnopolskiego konkursu plastyczno - filmowego pt. "Śnieżny dekalog" został uczeń naszej szkoły Eryk Wieszczek, który odebrał nagrodę główną podczas gali finałowej w Komendzie Głównej Policji w Warszawie w dniu 15 kwietnia 2024 r.

26 marca 2024 r. został rozstrzygnięty w/w konkurs, na który do Komendy Głównej Policji wpłynęło 825 prac plastycznych oraz 46 spotów filmowych. Jury składające się z przedstawicieli Organizatora oraz Partnerów konkursu wyłoniło spośród przysłanych prac: 2. laureatów prac plastycznych, oraz 5. laureatów spotów filmowych, ponadto przyznało 6 wyróżnień w obydwu kategoriach oraz 4 wyróżnienia dodatkowe. Łącznie w konkursie wyróżniono 17 osób.

Uroczystość uświetniły: pokaz multimedialny nagrodzonych i wyróżnionych prac konkursowych, pokaz chwytów karabinkiem MSBS wykonany przez policjantów z Kompanii Reprezentacyjnej Policji Oddziału Prewencji Policji w Warszawie oraz wspólna sesja zdjęciowa. Dodatkową atrakcją była także lekcja profilaktyczna z warsztatami z zakresu udzielania pierwszej pomocy, którą przygotowali i przeprowadzili pracownicy Wydziału Ochrony Pracy Komendy Głównej Policji.

Bezpiecznych i udanych wakacji!

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 I POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW.