DZIEŃ RODZINY W KLASIE I.

Dnia 14 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyła się lekcja otwarta z okazji „Dnia Rodziny”, przygotowana przez wychowawczynię klasy I- panią Elżbietę Wojewodę.

Goście: nasi rodzice z naszym rodzeństwem licznie przybyli do szkoły na godzinę 8.45.  Święto było bardzo doniosłe za sprawą Rodziców, którzy pojawili się niemalże w komplecie, a obecność Pana Dyrektora, dodała powagi całej uroczystości.

Tę wspaniałą uroczystość zakończyliśmy wspólnymi zabawami z Rodzicami, zaśpiewaniem piosenki  pt. „Dziękuję mamo, dziękuję tato” oraz tradycyjnym „100 lat”. Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na Rodziców czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez uczniów z klasy I.

Wszystkim Kochanym Rodzicom

Życzymy aby miłość, którą darzą się na co dzień nigdy nie słabła. Wszelkiej pomyślności, wytrwałości oraz zadowolenia ze swoich latorośli!

Bezpiecznych i udanych wakacji!

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 I POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW.

Pożegnanie kl.3.