KAŻDY KONIEC, TO POCZĄTEK CZEGOŚ NOWEGO…

Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: „Życie składa się z przywitań i pożegnań”. Te pierwsze są radosne i zapowiadają coś nowego, pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy. Dla uczniów klasy trzeciej zakończył się pewien etap – I etap edukacji.

Z tej okazji  20 czerwca uczniowie klasy III a i III b  przybyli do szkoły wraz z rodzicami, aby wspólnie  pożegnać pierwszy etap edukacyjny.

Dziękujemy Wam kochane dzieciaki za docenienie naszej pracy, za to, że dałyście nam tyle radości przez te trzy lata i życzymy Wam sukcesów w nauce, dużo uśmiechu, życzliwości, sympatycznych kolegów i koleżanek oraz żebyśmy my i rodzice byli z Was dumni.

Rodzicom natomiast serdecznie dziękujemy za okazywaną przez Państwa życzliwość i przyjazną dłoń, która  nas wspierała w pracy podejmowanej dla dobra dzieci.

Wychowawczynie : Agata Tomoń i Agata Gazdowicz

Szczepienia przeciw HPV.

Witamy w nowym roku szkolnym!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025