ZAKOŃCZENIE ROKU I POŻEGNANIE ZERÓWKI

Żegnaj przedszkole, witaj szkoło!

Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycieli. Dzieciaczki otrzymały tego dnia dyplom ukończenia zerówki, dyplom uczestnictwa w zajęciach katechezy, książeczki oraz prezenty od nauczycieli i rady rodziców.

Czas biegnie nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. Drogie dzieci życzymy Wam, abyście zawsze wierzyli w siebie i marzenia, które macie w sercach. Dążcie do nich z determinacją i wytrwałością. Niech wasza ciekawość i pasja prowadzą was przez życie. Niech ta chwila, w której kończycie przedszkole, będzie tylko początkiem kolejnego fascynującego rozdziału waszego życia. Niech wasza podróż przez edukację będzie pełna radości, odkryć i wzrostu. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, kim się staliście i z wszystkiego, czego osiągnęliście.

Wszystkim przedszkolakom życzymy wiatru w skrzydłach i odwagi, by wzlecieć wysoko i spełniać marzenia.

Będziemy za wami tęsknić ❤️

„Wczoraj jeszcze maluszki, dzisiaj dumne starszaki. Jak ten czas szybko płynie i przemienia dzieciaki… Już żegnacie przedszkole by polecieć jak ptaki. Na otwarte przestrzenie wiedzy i edukacji…”

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

ZAKOŃCZENIE ROKU I POŻEGNANIE ZERÓWKI