WYCIECZKA DO ZAGRODY "SZMER"

WYCIECZKA DO ZAGRODY "SZMER"

W dniu 15 maja 2025 r. przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowej wycieczce do ZAGRODY EDUKACYJNEJ "SZMER" W GODOWEJ. To niezwykłe miejsce, w którym dzieci mogą nie tylko zobaczyć prawdziwe zwierzęta gospodarskie, ale także uczestniczyć w warsztatach, zajęciach edukacyjnych, zabawach i konkursach.

 

Na miejscu dzieci zostały serdecznie przywitane przez ciocię Martę, która przygotowała dla nich wiele ciekawych aktywności i zadań do wykonania. Na początek przedszkolaki zostały podzielone na cztery grupy, a każda z nich miała do wykonania konkretne zadania związane z życiem na wsi.

 

Wśród licznych atrakcji przygotowanych dla dzieci znalazły się m.in.:

 

- przejazd bryczką z dziadkiem Staszkiem połączony z obserwacją przyrody,

- warsztaty ogrodnicze z panem ogrodnikiem, podczas których dzieci uczyły się sadzić pomidory,

- spotkanie ze zwierzętami – przedszkolaki miały okazję nakarmić kozę Klarę,

- warsztaty wełniane w miejscu, gdzie wakacje spędza Mikołaj – dzieci z zapałem wykonały powierzone im zadanie,

- swobodna zabawa w sali zabaw, gdzie mogły korzystać z różnorodnych urządzeń i sprzętów, niedostępnych na co dzień.

Po dniu pełnym wrażeń przyszedł czas na pyszny obiad. Głodne po pracy i zabawie dzieci z apetytem zjadły cały posiłek, a talerze błyskawicznie opustoszały.

 

Wycieczka do zagrody "Szmer" była dla przedszkolaków wspaniałą przygodą, która przyniosła im wiele radości i uśmiechu, nie straszny był nam nawet deszcz. Jesteśmy pewni, że te piękne wspomnienia na długo pozostaną w ich pamięci!

 

GR. 3 LATKI

GR. MUCHOMORKI

GR. SŁONECZKA

GR. PSZCZÓŁKI

 

 

Najnowsze

WYCIECZKA DO SALI ZABAW "COCO LOCO"

VI AUDYCJA MUZYCZNA SZKOŁY YAMAHA

"MINI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW" W BRZOZOWIE

© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu

Projekt strony wykonał Paweł Sowa