Dzień Papieski – wspólne świętowanie
16 października 2025 roku dzieci z naszego przedszkola miały ogromną radość świętować Dzień Papieski razem z przedszkolakami z Ochronki bł. Edmunda Bojanowskiego w Domaradzu. Był to piękny, pełen wzruszeń i refleksji dzień, który przypomniał wszystkim, jak ważne są wiara, dobro i miłość do drugiego człowieka – wartości, o których tak często mówił św. Jan Paweł II.
Dzieci wspólnie się modliły, śpiewały ulubioną pieśń Ojca Świętego „Barka” oraz radosną piosenkę „Czy wy wiecie, że my mamy papieża”.
Wspólne chwile wypełnione śpiewem, modlitwą i uśmiechem stały się wspaniałą okazją do integracji i budowania więzi między naszymi przedszkolakami.
Spotkanie przebiegło w ciepłej, serdecznej atmosferze, pełnej radości ze wspólnego świętowania.
Jak mówił św. Jan Paweł II:
„Niech nasza droga będzie wspólna, niech nasza modlitwa będzie pokorna, niech nasza miłość będzie potężna.”
Na zakończenie składamy serdecznie podziękowania dla Dyrekcji, Nauczycieli oraz Dzieci z Ochronki bł. Edmunda Bojanowskiego w Domaradzu za zaproszenie do wspólnego przeżywania tego wyjątkowego dnia i stworzenie pięknej przestrzeni do modlitwy, radości i wspólnoty.