ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W KL. 2A

27 listopada sala klasy 2a wypełniła się kolorowymi misiami różnej wielkości - ulubionymi przytulankami dzieci. Które bowiem z maluchów nie kocha pluszowego misia? Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie wcale nie przemija. Miękki, puchaty i taki z łatką. Każdy z dzieci opowiedział o swoim wyjątkowym przyjacielu i pochwalił się nim w gronie swoich koleżanek i kolegów. Wszystkie dzieci brały udział w zabawach ruchowo naśladowczychi tańcach. Dzień ten był dla uczniów pełen pozytywnych emocji. Na koniec obowiązkowe pamiątkowe zdjęcia z dużą ilością bohaterów tego dnia – przyjacielskich pluszaków, małe medale dla misiów oraz misiowa wyklajanka.
Nie zapominajmy, że miś z pewnością nie raz był naszym kompanem w zabawie, a nawet przyjacielem, który pomógł przezwyciężyć trudności.

Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku.

Bezpiecznych i udanych wakacji!

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 I POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW.