DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka jest już na stałe wpisany w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Dni poprzedzające to ważne święto obfitowały w liczne próby oraz pracę nad upominkami. Są to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta?


Na zaproszenie dzieci przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów. Przedszkolaki przygotowały  program artystyczny:  recytowały  okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Po części artystycznej dzieci w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie był czas na poczęstunek, o który zatroszczyły się panie z kuchni oraz mamy, za co serdecznie dziękujemy. Dużą radością dla dzieci jak i dziadków była możliwość wspólnych tańców i zabawy. Był to naprawdę wyjątkowy dzień.


Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.


Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ ORAZ FILMIKÓW. Pozostała część fotorelacji znajduję się na stronie GMINY DOMARADZ.

Najnowsze

WIOSENNY POKAZ MODY

POWITANIE WIOSNY

WIOSENNE SADZENIE ROŚLIN I KWIATÓW

© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Domaradzu

Projekt strony wykonał Paweł Sowa