WIOSENNY POKAZ MODY

Śledząc trendy w modzie postanowiliśmy w tym roku uczcić nadejście wiosny Pokazem Mody Wiosennej. Nie zawiodła pomysłowość Dzieci i Rodziców. Kreacje przygotowano według własnych pomysłów, wykonano je z wszelkich dostępnych materiałów: różnorodnych tkanin, bibuły, wstążek, kwiatów. Wszystkie były wyjątkowe, a przede wszystkim kolorowe i oryginalne. W tym dniu w Przedszkolu zagościła prawdziwa Wiosna. Po wybiegu spacerowały bociany, żabki, nie zabrakło Pani Wiosny, Pana Wiosny, Wiosennych Dam i Dżentelmenów, Dzieci  - Kwiatów, Dzieci – Drzew oraz innych cudownych wiosennych postaci. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania wiosennych piosenek. Mamy nadzieję, że taki sposób witania tej wyjątkowej pory roku  na stałe wpisze się w kalendarz przedszkolnych wydarzeń :)

FILMIKI ORAZ ZDJĘCIA

ZAKOŃCZENIE ROKU I POŻEGNANIE ZERÓWKI

SEANS FILMOWY W GOK DOMARADZ

INNOWACJA PEDAGOGICZNA "PIĄTKOWE EKSPERYMENTY"